Zrcadla do předsíně DIVANTI

Zrcadla jsou ozdobou každého domu. Nesmí chybět v žádné koupelně, ložnici ani předsíni. My víme, jak jsou předsíňová zrcadla důležitá, a proto je naše nabídka tak široká. Seženete u nás zrcadla v dřevěném rámu, která doplní ostatní nábytek v předsíni či designová zrcadla bez rámu hodící se do každé místnosti. Každý si chce při odchodu z domu zkontrolovat svou vizáž, a proto je zrcadlo do předsíně nezbytným doplňkem. Objednané zrcadlo vám doručíme až domů, pečlivě zabalené a v absolutním pořádku.


1 položka

Zrcadlo Decco Cream Lu-60/80

  • 3 131 Kč s DPH

Dostupnost 6 - 8 týdnůZrcadlo nejčastěji koupíte jako součást předsíňové stěny, která vám poskytuje dostatek úložného prostoru na sezónní oblečení a slouží zároveň jako botník. V nabídce našeho eshopu najdete předsíňové stěny různých velikostí, jejichž části můžete kombinovat dle libosti a prostorových dispozic vašeho interiéru. Ve většině případů je součástí stěn i závěsné zrcadlo. Můžete si ho však zakoupit i samostatně.

Při zařizování bytu je potřeba inspirace. Pokud nemáte nápady, jakým nábytkem vybavit svůj byt a o jaké doplňky ho obohatit, neváhejte navštívit náš showroom v České Vsi necelé 4 km od centra Jeseníka. Od pondělí do pátku máme otevřeno do 17 hodin, v sobotu potom do 12 hodin. K dispozici vám jsou nejen jednotlivé kusy nábytku, které si můžete vyzkoušet, ale také pomoc našich odborníků. Abyste k nám měli ještě blíž, zřídili jsme novou pobočku v Praze, kde se vám dostane všech potřebných informací o našem nábytku a způsobu objednávání.

© 2020, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky