Úvod Informace Magazín Září ve znamení back to school a back to office

Září ve znamení back to school a back to office

Po letních měsících, kdy si užívají volba nejenom děti, ale i studenti a řada dospělých, se opět musíme vrátit za psací stůl. A s elánem se pustit do nové práce. Pravda, někdy není návrat do práce nebo do školy žádný med, s pomocí pár maličkostí si ho ale můžeme zpříjemnit. Inspirujte se u nás, jak vyladit dětský či studentský pokoj a domácí pracovnu v místo plné dobré nálady a kreativních nápadů. Ukážeme vám několik zajímavých stylů.

Back to office

Stůl 4You

Stůl 4You
14 563 Kč

Stůl Fado STO.150

Stůl Fado STO.150
6 492 Kč

Stůl STF 40

Stůl STF 40
6 912 Kč

Studentský pokoj pro dva - víc hlav víc ví

Pokud nemáte zrovna dvojčata, pak se každé dítě, student i vy sami učíte rozdílné věci a pracujete na rozdílných projektech. To však neznamená, že byste měl být každý zalezlý ve svém koutě a „šušnit“ si učení jen pro sebe. Můžete si naopak pořídit velký psací stůl pro dva a sdílet svůj pracovní čas. Divili byste se, k jakým výsledkům a úspěchům dokáže vést společná (a přece samostatná) práce. Když bude tvrdě makat jeden, těžko se bude druhý ulejvat. A stůl pro dva má navíc ještě jednu výhodu - můžete jej umístit doprostřed místnosti a získat jednu volnou stěnu navíc - třeba na nástěnku nebo tabuli.

Útulný koutek jen pro vás a vaše myšlenky

Řada z nás si nemůže dovolit ten luxus mít svou vlastní kancelář. V malých bytech a domech je často jediným řešením umístit pracovní stůl do rohu, výklenku pod schody nebo do jiné místnosti (do ložnice nebo kuchyně). Takové místo však - velikosti navzdory, skýtá dokonale útulnou atmosféru a klid, tolik potřebný při přemýšlení a soustředění.

Home office Home office

Nezapomínejte při studiu sami na sebe!

Studium na vysoké je velmi náročné a nutí vás trávit spoustu času za počítačem a nad knihami. I přes ten čas, co vám spolkne učení, se však nemusíte zbavovat vlastních zvyků a maličkostí, které vám dělají radost. Pokud se vám je podaří skloubit s akademickou prací, máte vyhráno a ani jedna stránka vašeho já nezůstane ochuzena.

Back to office

PC stůl Zoom

PC stůl Zoom
3 053 Kč

PC stůl Uno

PC stůl Uno
1 718 Kč

PC stůl Hide

PC stůl Hide
2 259 Kč

A co děti, mají si kde hrát?

Na konci prázdnin se obchody a internet plní hesly „Back to school”, což děsí nejenom děti, ale i jejich rodiče. Děti proto, že jim končí volno a rodiče zase proto, že budou muset sáhnout do kapsy a investovat do nového vybavení. Při všem tom shonu se však zapomíná na to zásadní, co mají kdejaké školy vytesané nad vchodem, a co hlásal už Jan Amos Komenský - ŠKOLA HROU!

Vy proto neudělejte stejnou chybu jako jiní rodiče a neznechucujte dětem školu. I když rostou, stále si mohou při učení hrát. Počítače a jiné moderní vybavení jim nabízí tolik možností, jak si zpříjemnit psaní úkolů. Velmi dobře funguje například:

  • zkosený psací stůl (někdy na psaní, jindy na kreslení)
  • otočná židle (v práci ji taky máte, tak proč ji upírat svým dětem)
  • nástěnka pro „jedničkové práce“ a vlastní výtvory
  • nekonečná zásoba barevných tužek a propisek (na policích vypadají líp než kdejací plyšáci)
  • magnetická nebo černá tabule
  • výzdoba v podobě zvířat, oblíbených sportovců, mapy světa apod. (podle toho, jaký předmět mají děti nejradši)

Back to school

STUDENTSKÝ POKOJ ENYO

Studentský pokoj Enyo
nábytek od 767 Kč

Studentský pokoj Young Users

Studentský pokoj Young Users
nábytek od 871 Kč

Studentský pokoj 4You

Studentský pokoj 4You
nábytek od 703 Kč

Chcete další dávku inspirace? Navštivte náš nový showroom!

Nový showroom Divanti v Praze

© 2019, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky