Úvod Informace Magazín Zahrada jako příjemné útočiště a druhý domov

Zahrada jako příjemné útočiště a druhý domov

Zahrada jako příjemné útočiště a druhý domovČeši jsou zahrádkáři. Snad nikde jinde na světě nenajdete národ, který s takovou láskou a radostí pečuje o své zahrádky. A s jakou pýchou pak provází návštěvy svým zeleným královstvím.

Proč tomu tak je, se můžeme jenom dohadovat. Jedno je ale jisté. Zelená barva má uklidňující účinek a zahrada vlastnoručně vypiplaná k dokonalosti posiluje sebedůvěru. Takže proč ne? Nehledě na to, že propojení zahrady s interiérem je oblíbeným trendem posledních let. Návrháři věnují zahradě čím dál větší pozornost, a proto se jí budeme věnovat i my. A vy se inspirujte! Přečtěte si:

  • Jak s příchodem domů zapomenout na všechny starosti.
  • Jaký zahradní nábytek bude časem jen a jen hezčí.
  • Čím doplnit zahradní posezení pro uvolněnou a kouzelnou atmosféru.

Zahrada jako příjemné útočiště a druhý domov

Zahradní nábytek NoBoZahradní nábytek NoBo
od 3 281 Kč

Zahradní polohovací lehátko TECOZahradní polohovací lehátko TECO
9 184 Kč

Zahradní nábytek MarcoZahradní nábytek Marco
od 4 900 Kč

Zapomeňte na všechny starostiS příchodem domů zapomeňte na všechny starosti

Vašim cílem by mělo být proměnit zahradu v oázu klidu a harmonie. Starosti všedních dní hoďte za hlavu. Projděte se bosí po trávě, nebo se pohodlně usaďte do svého křesílka. Nebo si lehnete na lehátko? Jak chcete. Vychutnejte si svůj šálek kávy, oblíbenou knížku, pobavte se s přáteli, grilujte, opalujte se, nebo se vrhněte do zahradničení. Jestli pracujete v kanceláři, manuální práce pro vás bude balzámem na duši.

Zahrada bez nadsázky prodlouží váš den. Můžete kdykoliv vyběhnout ven a nepřemýšlet nad tím, jestli bude za 10 minut pršet. Ať si klidně prší, vždyť vy se můžete rychle schovat. Teď si ale ještě užijete svůj venkovní prostor. A abyste si ho užili plnými doušky, doporučujeme nešetřit na kvalitním posezení.

Vsaďte na nábytek, který je s časem jen a jen hezčíCo byste řekli nábytku, který je s časem jen a jen hezčí?

Můžete si koupit v hobby marketu lehátko za tři stovky, ale věřte, že jak na něj jednou či dvakrát zaprší, příští sezonu už nebude, co bývávalo. Vlastně možná už vůbec nebude. Kdežto, když si pořídíte stabilní a maximálně odolné lehátko z kvalitních materiálů, bude vám dělat radost pěknou řádku let. A stejně tak jakýkoliv jiný zahradní nábytek. Nechcete přece, aby se návštěvě propadl zadek, jakmile usedne na židli ?

Ideální zahradní nábytek se vyrábí z kovu nebo exotického dřeva. Jeho polstrování by mělo být z odolné jachtařské kůže, která je vhodná do každého počasí, a která časem získává krásnou patinu. Jak ji budete používat, tak bude ještě měkčí a krásnější.

Lampiony pro uvolněnou a kouzelnou atmosféru

Zahradní posezení je přesně to, co vykouzlí na vaší zahradě tu správnou atmosféru. Doporučujeme ho doplnit barevnými polštáři a plédy, které přijdou k duhu hned, jak se večer ochladí. Textilie všeho druhu vaši terasu, pergolu nebo altán krásně zútulní. A když místo klasických žárovek zvolíte lampiony a svíčky, atmosféra bude dokonalá. Zkuste to.

Houpací židle RUBICONHoupací židle RUBICON
12 693 Kč

Zahradní židle STILO s opěradlemZahradní židle STILO s opěradlem
2 977 Kč

Zahradní nábytek NexusZahradní nábytek Nexus
od 3 578 Kč

Lampiony pro uvolněnou a kouzelnou atmosféru

© 2019, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky