Úvod Informace Magazín Výběr nábytku nemusí být omezen sériovými produkty

Výběr nábytku nemusí být omezen sériovými produkty

Existuje nábytek, který se přizpůsobí vašim představám.

Při zařizování bytu nebo přemýšlení o modernizaci toho dosavadního, mnozí z nás narážejí na problém. Některé sériově vyráběné kusy nábytku nemají správné rozměry a jiné se nám nehodí ani barevně. Ukážeme vám, že je možné nábytek přizpůsobit svým vlastním představám a nemusí to být příliš drahé, ani náročné.

Dřevěný nábytek na přání

Když opomineme zakázkovou výrobu speciálního dřevěného nábytku, se vším měřením, plánováním výroby a dalšími kroky, má zákazník ještě další možnost, jak získat přesně ten dřevěný nábytek, který odpovídá jeho požadavkům.

Většinou nemají prodejci možnost zasahovat do změn v sériové výrobě nábytku. Prodávané komody mají pouze jeden rozměr a několik barevných možností a není možné rozměry měnit na přání jednoho konkrétního zákazníka. Ten si pak musí zvolit kompromis, který neodpovídá přesně jeho představám, nebo investovat do nábytku na míru.

Nábytek Moravia Flat s.r.o. ale nabízí zajímavou možnost přizpůsobení masivního borovicového nábytku. V nabídce naleznete mnohé modely a v rámci možností můžete požadovat jejich atypické úpravy na rozměrech nebo také třeba strukturu vnitřního uspořádání šatní skříně. Tato firma navíc nabízí výrobu nábytku z borovicového masivu i v surovém provedení, kde si můžete výslednou barevnost určit podle svých představ natřením mořidla nebo laku podle vlastního výběru.

Přizpůsobitelná sedací souprava

Stejně, jako je tomu u dřevěného nábytku, i výběr sedací soupravy je ze strany zákazníků limitován prostorovými dispozicemi. Sériově vyráběné soupravy, které naleznete v letácích, jsou však nabízeny v omezeném látkovém provedení a přizpůsobení sedačky limitovanému prostoru je nemožné.

Sedací soupravy nabízíme přizpůsobením doslova na centimetry klientským požadavkům, a to při dokonalém zachování všech kvalit sedacího nábytku. Vyrábíme jednotlivé modely, které jsou novinkou na českém trhu a můžete je přizpůsobovat nejen v rozměrech, ale také ve vnitřních systémech soupravy. Jednotlivé modely tak můžete upravovat do rohové podoby s rozkladem pro trvalé spaní a úložným prostorem.

Firma Moravia Flat s.r.o. je průkopníkem nového designu a technologií výroby sedacích souprav.

© 2019, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky