Úvod Informace Magazín Víc místa na učení. Víc místa pro společné chvilky

Víc místa na učení. Víc místa pro společné chvilky

„Back to school” je pro většinu dětí a studentů noční můrou. Zase se budou muset učit, zase budou zavření v pokojích s hlavou v knihách... Doba se ale mění a dnešní učení není jen o biflování a soustředění, je o spolupráci, moderních technologiích, sdílení, učení se spolu s kamarády a rodinou. Je proto načase změnit zavedená pravidla,a kromě studentského pokoje, si udělat místo na učení třeba i v obýváku.

Místo na učení v obýváku

Obývák = univerzální pokoj

Kdo říká, že učebnice patří do pokojíku? Můžete je mít i v obývací stěně, nebo v poličce ukryté pod gaučem. Tam nebudou dělat nepořádek, a zároveň budou pořád při ruce, když si bude chtít dítko občas něco přečíst. Dnešní děti zvládnou dělat víc věcí najednou. Dejte jim prostor, nechte je učit se na tabletu, počítači a sedět přitom v obýváku na sedačce. Obývák přeci může vyhovovat všem, nemusíte se v něm pouze dívat na televizi, ale číst si, pracovat, odpočívat a bavit se!

Rohová sedací souprava Glisando

Rohová sedací souprava Glisando
33 092 Kč

Rohová sedací souprava Hades

Rohová sedací souprava Hades
49 054 Kč

Rohová sedací souprava Metis

Rohová sedací souprava Metis
49 946 Kč

Obývák - univerzální pokoj

Kreativní obývákVytvořte kreativní prostředí

Umělci vědí, že svou múzu nenajdou za pracovním stolem. Za nápady chodí do přírody, k řece, do lesa, s přáteli do kavárny, na dobrou večeři, do kina na film atd. Stejné je to i s učením. Každému vyhovuje jiný styl, někdo se rád zavře sám do pokoje, jiný si udělá úkoly u jídelního stolu. Přizpůsobte proto vybavení domácnosti dětem a jejich potřebám. Uvolněte v obývací stěně místo učebnicím a ke stolu přistavte jednu kancelářskou židli.

Tip, jak udržet pořádek

Spoustu věcí se dá schovat do krabic, šanonů a zásuvek. Na očích nechte jenom ty věci, které jsou pěkné na pohled, například sadu designových tužek ve skleněné váze.

Studentský koutek kdekoliv v bytě

Pokud přeci jenom nechcete, aby se vaše děti učili na gauči nebo u jídelního stolu, vytvořte pro ně jiné místo. Nápadů máme několik:

  1. Skrytý stůl – stačí například mezi dvě knihovny umístit pracovní desku, přisunout židli a je to. Nebo co takhle sekretář, kam se po práci všechno pěkně zavře a uklidí? Součástí knihovny i sekretáře je spousta praktických polic.
  2. Konzolový stolek – je užší než běžné pracovní stoly, ale například na notebook bohatě postačí. Úzký stolek se vejde kdekoliv ke stěně a často mívá i kolečka, abyste ho hravě přemístili, kam potřebujete.
  3. Psací stolek u pohovky – říkali jsme sice, že gauč vynecháme, ale malý počítačový stolek, co se jen přisune k pohovce je skvělé řešení! Po práci se snadno přemění na stolek kávový.

I když chcete vytvořit místo na práci, myslete na to, aby bylo příjemné a pohodlné. Ujistěte se také, že máte dobré pracovní osvětlení a hodí se i jedno „náladové”. Pokud máte stůl, pak by měla být samozřejmostí i ergonomická židle.

Stůl střední Balance

Stůl střední Balance
6 209 Kč

PC stůl Balance

PC stůl Balance
10 289 Kč

Regál Balance Světlý

Regál Balance Světlý
16 885 Kč

Obývák

Studentský pokoj

Prohlédněte si celou kolekci systémového nábytku balance. Hodí se do studentského pokoje, obýváku i jídelny.

© 2019, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky