Úvod Informace Magazín Úklidová rapsodie v modrém

Úklidová rapsodie v modrém

Jak už jste si možná přečetli v našem minulém článku, PANTONE vyhlašuje každoročně barvu roku. Tomu letošnímu roku 2016 ale vévodí výjimečně 2 odstíny - růžový, který vévodil valentýnskému únoru a světle modrá s názvem Serenity. A právě této barvě se budeme věnovat dnes. Je totiž jaro, čas generálního úklidu a proměn. Pojďte si ho spolu s námi zpříjemnit. Modrá barva Serenity je jako stvořená, aby přivedla k vám domů jarní náladu a příjemnější teploty.

Rapsodie v modrém

Ložnice WenecjaLožnice Wenecja
nábytek od 682 Kč
Studentský pokoj 2piRStudentský pokoj 2piR
nábytek od 733 Kč
Dětská postýlka MarineDětská postýlka Marine
6 020 Kč

Modrá je dobrá

Modrá, ať už v jakémkoliv odstínu, patří k nejoblíbenějším barvám vůbec. Pokud už se odvážíme k výmalbě, pak často v této barvě. A je to skvělá volba! Královská modrá dokáže dodat interiéru punc luxusu, temná modrá hloubku a něžná modrá (k jakým patří i Serenity) něžnost. Hodí se do ložnice, koupelny i dětského pokoje. Modrá uklidňuje, uvolňuje, navozuje pocit čistoty a dokáže hrát teplými i studenými odstíny, podle toho jakého efektu chceme dosáhnout.

Modrý obývací pokoj Modrá kuchyně
Sedací souprava ChronosSedací souprava Chronos
39 738 Kč
Jídelna MoranoJídelna Morano
nábytek od 795 Kč
TV stolek FoxTV stolek Fox
2 945 Kč

Tentokrát vás bude jarní úklid bavit

Neexistuje jarnější barva než modrá. Je totiž neuvěřitelně svěží a dokonale odráží slunko, které v jarních měsících konečně začíná nabírat na síle. Aby však náležitě vynikla, je potřeba vrhnout se do každoročního jarního úklidu a proměnit domov v čisto skvoucí škatulku. Naštěstí ale známe jeden trik, díky kterému vám půjde úklid lépe od ruky. Ne, tím nemyslíme zaručeně nejlepší moc na světě. Ani revoluční prostředky, které čistí samy.... Máme tím na mysli něco mnohem prostšího. Stačit vám jen barevný zvýrazňovač a papír. Na něj napište seznam, co všechno chcete letos uklidit - utřít prach, vymést pavučiny, umýt okna atd. atd. A jakmile budete mít jeden z těchto úkolů za sebou, barevně si ho odškrtněte. Ááááách. Takový pocit s každým škrtnutím jste ještě nezažili. Věřte nám, že se budete dokonce i těšit na další, až bude nakonec váš seznam celý proškrtaný.

Modrá v šatníku Modrá prádelna

Středomořský styl u vás doma

Modré dveře, okenice a střechy uchvacují nejednoho návštěvníka řeckého ostrova Santorini. Pro nás už se staly doslova symbolem středomořského stylu a navozují přesně tu dovolenkovou atmosféru, ve které se cítíme tak dobře. Proč ji tedy nemít doma po celý rok? Je přeci tak snadné natřít jedny interiérové dveře na modro. A stejně tak okenice zahradního domku. Nebo střechu psí boudy. Vy už jistě něco vymyslíte...

Zahradní nábytek ModoZahradní sestava Modo
nábytek od 549 Kč
Zahradní polohovací lehátko TECNOZahradní polohovací lehátko TECNO
10 765 Kč
Zahradní židle MISTICZahradní židle MISTIC
1 403 Kč

Modrou jako mají na Santorini můžeme mít i doma

© 2019, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky