Úvod Informace Magazín Trochu netradiční Den matek. Tentokrát ji opravdu překvapte!

Trochu netradiční Den matek. Tentokrát ji opravdu překvapte!

Čínský rok ohnivé opiceO druhém úplňku po slunovratu začal čínský rok ohnivé opice. A druhou květnovou neděli nás čeká Den matek. Ptáte se, co mají tyto dvě události společného? Na jednu stranu vůbec nic, na druhou je to nádherná příležitost pro novou inspiraci.

Spojte příjemné s užitečným a obdarujte svou maminku něčím, co má hlubší význam. Květiny jsou samozřejmě úžasným dárkem, ani my na ně nezapomeneme, kromě nich však přinášíme i ohnivou, opičí inspiraci. Ztřeštěnou, hravou, chytrou, nezkrotnou i zvědavou.

To ale není všechno. Kromě opičáka nesmíme opomenout ani papoušky a karnevalové barvy včele se žlutou a zelenou. Proč? No přeci kvůli olympiádě v Riu. Už teď jste si možná všimli, že se obchody s nábytkem a dekoracemi předhánějí, čí doplňky budou barevnější. A vy už teď víte proč.

Trochu netradiční svátek matek

Zahradní nábytek MoloZahradní nábytek MOLO
od 3 746 Kč

Houpací židle ROXYHoupací židle ROXY
11 015 Kč

Sedací souprava LarusSedací souprava LARUS
18 386 Kč

Letos frčí papoušciDejte mamince dárek, který ji bude bavit ještě dlouho potom

Víte, co se říká. Nejlepší dárky jsou ty, které sami vyrobíte. Vy na to však jděte fikaně a buďte originálnější. Darujte své mamince washi pásky a nechte jí, aby si svůj dárek vyrobila sama.

Washi pásky jsou japonské dekorační samolepicí pásky, které se u nás i ve světě těší nesmírné oblibě. Dají se sehnat v pestrobarevných barvách a v různých šířkách třeba i v papírnictví. Vyrábí se z rýžového papíru a jejich výhodou je, že je můžete nalepit a zase znovu odlepit. Dají se s nimi polepit jakékoliv předměty, nebo se dají přilepit na zeď a vykouzlit z nich obrázek. Třeba origami ve tvaru jeřába nebo papouška!

Když obdarujte maminku pestrými washi páskami, jistě jí uděláte radost. Práce s nimi jí bude bavit ještě dlouho potom a její interiér bude navíc v kurzu, takže proč ne?

Máj, čas lásky a květin Máj, čas lásky a květin Máj, čas lásky a květin

Máj, lásky čas. A také čas květin!

Květen je kromě svátku matek i měsícem lásky. První máj slaví v Česku mnohem víc lidí, než Valentýn. A je to jenom dobře. První máj je českou tradicí a patří k nám stejně jako prvomájový polibek pod rozkvetlou třešní. Přirozeným dárkem pro vaši maminku tak může být i větvička třešní nebo jarních kočiček. Květina potěší každou ženu a do jakéhokoliv interiéru přinese život. Květiny a květinové dekorace jsou navíc trendem posledních let a interiérový návrháři vzkazují - pusťte přírodu k sobě domů.

Máj, čas lásky a květin

Obývací stěna VerinObývací stěna VERIN 1
6 632 Kč

Zahradní nábytek MoveZahradní nábytek MOVE
od 3 931 Kč

Křeslo RevisioneKřeslo Revisione
10 969 Kč

© 2019, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky