Úvod Informace Magazín Pro kratší dny a dlouhé večery. Osvětlení, co dělá tu správnou atmosféru

Pro kratší dny a dlouhé večery. Osvětlení, co dělá tu správnou atmosféru

Osvětlení je to, co dělá atmosféru. Díky správnému nasvícení je i fotka v magazínu mnohem přitažlivější. A všimněte si, že to není denní světlo, co dělá fotku fotkou. Závěsy jsou často zatažené a svítí každá žárovka, která je v místnosti. Právě díky tomu se vám v časopisech interiéry tolik líbí. I vy si ale doma můžete vytvořit ten správný styl. Stačí znát triky designérů a také pořídit ty správné “zářivé kousky”. Mimochodem, advent je k proměně vašeho pokoje ideální. Svítící hvězdy, třpytivý stromeček, svíčky na adventním věnci, světelná výzdoba za oknem (a brzké stmívání) vám pomohou vykouzlit tu správnou náladu.

Pro kratší dny a dlouhé večery. Osvětlení, co dělá tu správnou atmosféru

Tipy na osvětlení od DIVANTI

Závěsné svítidlo Bercedo

Závěsné svítidlo Bercedo
999 Kč

Nástěnné svítidlo Halva

Nástěnné svítidlo Halva
3.390 Kč

Stojací svítidlo Valseno

Stojací svítidlo Valseno
4.790 Kč

Stolní lampa Hanifa

Stolní lampa Hanifa
1.990 Kč

Stropní svítidlo Oviedo

Stropní svítidlo Oviedo
3.390 Kč

Osvětlení je pro designéry kapitolou samou pro sebe. Odhalte jejich triky

Osvětlení v interiéru je nutné důkladně promyslet. Vědí to i interiérový návrháři, pro něž jsou světla jednou ze základních a klíčových složek celé koncepce. Berou přitom v potaz hlavní, doplňková a náladová světla. V místnosti by neměla chybět žádná z nich. Hlavní světla na práci, doplňková například na čtení a náladová, která zapůsobí na všechny naše smysly. Hlavní světlo je vždy středobodem místnosti. Například v obývacím pokoji by mělo viset nad konferenčním stolkem. Aby vše ladilo, doporučujeme, aby světlo kopírovalo tvar tohoto stolku. Tedy hranatý stolek = hranaté světlo, kulatý = kulaté atp. Doplňková světla se pak hodí k zavěšení na stěnu či do rohu místnosti. A nakonec náladové, tlumené osvětlení, které představují například svíčky či lucerny, umístěte do protilehlých rohů - naproti světlům doplňkovým.

Svítidla Osvětlení

Doma se klidně ponořte do tmy. Na svůj byznys si ale posviťte

Nikdo nechceme kupovat zajíce v pytli. Ať už má ten zajíc podobu šálku kávy nebo oblíbeného koláče, vždy na něj chceme vidět. A tak by měl majitel obchodu, restaurace či kavárny vždy dbát na kvalitní osvětlení. Bez něj se často nelze obejít ani v pravé poledne. Ale to vůbec nevadí. I v obchodě dotváří světla tu správnou atmosféru a dodávají místnosti či venkovnímu prostoru ten správný šmrnc. Zútulňují ho, zpříjemňují a lákají k nákupu nebo k posezení. Lidé totiž nakupují očima a chtějí mít z návštěvy vašeho obchodu zážitek. Udělejte proto i vy z osvětlení dominantu, která vám může přispět k vašemu většímu profitu.

Vyberte si světla a svítidla do jakéhokoliv prostoru
závěsnástropnínástěnnástojacístolníbodová

Osvětlení Osvětlení

© 2019, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky