Úvod Informace Magazín Nakupujeme koupelnová svítidla. Jaký typ si vybrat?

Nakupujeme koupelnová svítidla. Jaký typ si vybrat?

Chcete poradit s výběrem osvětlení? Kontaktujte nás!

Doma se chceme cítit co nejpříjemněji, přirozeně. Toho ale dosáhneme, pouze pokud budeme mít v interiéru dostatek světla. V koupelně ale často nastává s osvětlením problém. Když chceme relaxovat, stačí nám tlumené světlo, které nás nebude rušit. Naopak před zrcadlem chceme mít světla co nejvíce. Vyberte si takový typ koupelnového svítidla, který vám bude vyhovovat tvarově i intenzitou světla.

Jak vybírat osvětlení k zrcadlům

Zrcadlo je od toho, abychom se v něm viděli. Stropní svítidlo nám ale většinou neposkytuje dostatek světla. Především dámy při líčení ocení správně umístěná bodová svítidlaOsvětlení zrcadla by mělo být rovnoměrné, nesmí vytvářet stíny nebo vás oslňovat. Toho dosáhnete umístěním bodových světel na boky zrcadla. Pokud máte velké zrcadlo, umístěte jednu "bodovku" i nad něj, světlo se pak rozplyne po celé ploše zrcadla. Důležitý je také správný výběr žárovky. V zrcadle chcete vypadat stejně, jako když vyjdete ven - proto sáhněte po bílé barvě žárovky.

Bodové osvětlení můžete rozmístit po celém domě. Velmi praktické je například v kuchyni, kde vám poskytne dostatek světla. Vhodné je také jejich umístění do sádrokartonových podhledů.

Objevte kouzlo nástěnných svítidel

Možná si nástěnná svítidla spojujete především s restauracemi, ale své místo by měly mít i u vás doma! Stále jsou v kurzu a dokážou v bytě vytvořit úžasnou pohodovou atmosféru. Také jsou velmi úsporným řešením - proč rozsvěcet velký lustr se 4 žárovkami, když vám postačí nástěnné svítidlo? Jsou efektní nejen v koupelně, ale po celém domě.

Lustr do každé místnosti

Výběr stropních svítidel neboli lustrů je dnes velmi široký, často ani nevíme, která si vybrat. Pamatujte, že čím větší lustr bude, tím více bude místnost stísněná. Sáhněte proto raději po subtilnějších svítidlech. Lustr doplňte stojací lampou nebo stolní lampičkou ve stejném designu. 

V našem eshopu si můžete pořídit opravdu zajímavá a originální svítidla.

© 2019, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky