Jídelní nábytek, sety a sestavy

Jídelní prostor patří mezi jedno z nejvyužívanějších míst v domě. Často neslouží pouze ke stolování, ale také v něm hostíme návštěvy. Proto by měla být vaše jídelní sestava reprezentativní, ale zároveň také funkční. Máte rádi klasický nebo spíše moderní styl? V naší nabídce jídelních setů si vyberete. Při sestavování jídelny byste neměli zapomenout na žádnou její část. Nejdůležitější jsou samozřejmě židle a stůl, ale do jídelního nábytku se řadí také příborník či komoda. Objednejte si v našem eshopu luxusní jídelní sestavy za skvělé ceny!

Víte podle čeho vybrat jídelní sestavu? Orientujte se především podle prostoru. Pokud máte velkou rodinu, ale malou jídelnu, doporučujeme vám si i přesto pořídit menší kuchyňský stůl. Změřte si pečlivě, kolik místa vám zbude na průchod kolem židlí. Je nepříjemné, když kvůli procházejícímu musí vstávat další člověk. Dalším kritériem výběru bude samozřejmě váš vkus a styl stávající kuchyňské linky. Je nesmysl pořídit si dřevěný vyřezávaný jídelní set k moderní kuchyni z lesklých materiálů.

Kuchyňský nábytek na chalupu i do moderního bytu

Naše nabídka kuchyňského nábytku je opravdu široká. Ať už sháníte jídelní sestavu pro babičku nebo do nejmodernějšího bytu, vyberete si u nás. Jednotlivé kusy nábytku jsou vyrobeny z masivu (především borovicového dřeva). Pokud tedy sháníte praktickou komodu, která bude sloužit jako příborník, nebo prosklenou vitrínu, máme vám co nabídnout. Navíc při objednávce nad 8.000 Kč máte dopravu zdarma. Pokud se chcete podívat, jak vypadají jídelní sety a sestavy naživo, přijeďte se podívat do našeho showroomu!

© 2020, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky