Úvod Informace Magazín Inspirativní bydlení, co vás nenechá vzdát svá předsevzetí

Inspirativní bydlení, co vás nenechá vzdát svá předsevzetí

Nový rok je v plném proudu a někteří už už zapomínají na svá předsevzetí. Cvičit, zdravě jíst, naučit se pořádně anglicky a tak dále. My ale známe jedno malé tajemství, jak na své plány nezapomenout. A věřte nebo ne, tím mystériem je inspirativní bydlení. Pokud si ho chytře zařídíte, nikdy vás to cvičení nebo studium nepřestane bavit. Ano, vždyť i cvičit můžete doma. Zdravou životosprávu zase podpořit domácí bylinkovou zahrádkou na parapetu. A učení jazyků vás jistě bude těšit o to víc, když budete mít nový home office koutek.

Cvičte v pohodlí svého obývacího pokoje

Rohová sedací souprava MoiryRohová sedací souprava Moiry
25 673 Kč

Televizní stolek AlmondTelevizní stolek Almond
4 789 Kč

Konferenční stolek MerkurKonferenční stolek Merkur
13 196 Kč

Předsevzetí o hubnutí si dává takové množství lidí, že jsou posilovny, bazény a jiná fitka zkraje roku pěkně přecpané. A plné nepříliš vonících čumilů, ze kterých vás chuť na cvičení stejnak brzy přejde. Mnohem lepších výsledků tak můžete dosáhnout, když budete cvičit doma. Uzpůsobte si tomu obývací pokoj a vytvořte si atmosféru přesně podle sebe. Například na jógu vám stačí odsunout konferenční stolek na kolečkách, natáhnout jógamatku, zapnout DVD s oblíbenou lekcí a jde se na to! K tomu rozsvítit pár svíček a pohodlný polštář na meditaci, abyste si krásně pročistili hlavu. A nejlepší na tom je, že můžete cvičit kdy chcete. Nemusíte nikam chodit, nikomu platit, připravovat si tašku ani startovat auto. Jen vy a váš obývák...

Nezdravé koření a náhražky vyhoďte do koše

Na vaší kuchyňské lince nesmí chybět čerstvé bylinky

Zvlhčovač vzduchu GotaPro zdravé klima - zvlhčovač vzduchu Gota
1 630 Kč

Váza samostatná DedalPodtrhne krásu každé květiny - váza Dedal
508 Kč

Meteorologická stanice PrimaveraChytrá meteorologická stanice Primavera
3 456 Kč

Chcete-li změnit svůj jídelníček od základů, nemusíte hned kupovat zdravá a drahá jídla. Obrovských pokroků dosáhnete, když začnete pomalu, ale jistě. Jezte, na co máte chuť, ale v menší porcích. K tomu přidejte spoustu pramenité, neslazené vody a vyhoďte koření a různé náhražky. Na maso, do omáček, brambor, těstovin, luštěnin, do polévek - k vaření všech těchto dobrot vám postačí jen sůl, pepř a bylinky. V létě čerstvé a v zimě sušené. I když třeba rozmarýn, bobkový list, petrželka nebo bazalka vám vydrží v květináči po celý rok. A jak krásně ozdobí okno!

Vytvořte si studijní koutek snů. Hned vám to půjde líp do hlavy

Vytvořte si studijní koutek svých snů. Hned vám to poleze líp do hlavy

Psací stůl CaracasNa studium jako stvořený - psací stůl Caracas
7 101 Kč

Postel MiloPo práci zasloužený odpočinek v posteli Milo
5 397 Kč

Šatní skříň MiloŠatní skříň Milo
8 010 Kč

I když máte malý byteček, i tak si najděte alespoň malé místo na studium a práci. Co třeba v ložnici? Díky němu si snadno začnete plnit své předsevzetí o studiu jazyků. Existuje plno e-learningových kurzů a knih pro samostudium. A leckdy jsou mnohem účinnější než předražené kurzy, kde do vás během víkendů cpou všechny ty poučky. Cizí jazyk se navíc naučíte mnohem líp například sledováním seriálů a filmů v originále, čtením oboujazyčných knih nebo chatováním s přáteli za velkou louží. Chce to mluvit, mluvit a mluvit.

Svůj pracovní koutek můžete umístit například za závěs mezi dvě šatní skříně. K němu dejte přehlednou nástěnku, pohodlnou židli a praktické poličky. Udržujte na stole pořádek a obklopte se barvami a věcmi, co máte rádi. Může to být čaj a sklenice s medem, stejně jako váza s květinami. Však vy už to vymyslíte.

Dejte si ještě jedno předsevzetí - naučte se odpočívat

A na závěr ještě jedno doporučení. Pravidelný pohyb, pestré jídlo i studium se ovšem mine účinkem, pokud neumíte náležitě relaxovat. Dejte si proto ještě jedno předsevzetí - rozpoznávejte okamžiky, které vás stresují, těch se vyvarujte a naopak se naučte odpočívat ...třeba na ikonické pohovce z ohýbaného dřeva.

Sedací soupravy z ohýbaného dřeva Sedací soupravy z ohýbaného dřeva

© 2019, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky