Úvod Předsíně Doplňky

Značka

Doplňky do předsíně

Předsíň uvidí vaše hosté jako první. Nepohlížejte proto na tuto místnost pouze jako na sklad pro boty, svršky, tašky, deštníky a další nezbytnosti. Proměňte ji v reprezentativní vchod a vybavte ji všemi doplňky do předsíně, jaké si jen zaslouží. Mile a útulně bude vaše předsíň vypadat například díky obrazům nebo dřevěným stojanům s květinami. Ani při výběru těchto designových doplňků do předsíně ovšem nezapomeňte myslet na styl, který chcete následovat. Líbí se vám rustikální čili venkovský, elegantní, klasický, minimalistický? Vyberte si jeden, toho se držte a nakupujte!

Další tipy pro útulnou předsíň

Aby byla vaše předsíň příjemným vstupním místem, je zapotřebí věnovat pozornost osvětlení. Ideální je pochopitelně prostorná hala plná světla, a proto pokud nemáte v předsíni okno, vybavte se alespoň svítidly. Skvělou službu zajistí také lavice, které zabezpečí pohodlné obouvání a dotvoří útulnou atmosféru. Pokud ale máte problémy s prostorem, pak se zaměřte raději na velká zrcadla, která místnost opticky zvětší. A v neposlední řadě věnujte pozornost věšákům. Základ je mít jich dostatek, aby se dostalo i na toho posledního hosta, který se objeví na vašem prahu.

Nebojte se při zařizování interiéru experimentovat! Pohrajte si s barevnými stěnami, tapetami (které jsou mimochodem zase v kurzu), nábytkem i těmi nejmenšími dekoračními doplňky do předsíně. Vzhledem ale k tomu, že předsíň většinou bývá malá, mějte na paměti pár pravidel. Využijte efektivně daný prostor, nezaskládejte ho nábytkem a přemírou všech věcí. Vsaďte raději na vybrané kousky, sem tam nějaký. Dále se soustřeďte na tlumené barvy jako je hořčicová, šedá, modrá nebo béžová. A nakonec nezapomeňte ani na dekorace na stěnu, aby celá místnost nepůsobila tak nějak nedokončeně.

© 2020, Moravia Flat s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky